حضور جهانی و موقعیت خاص

توسعه تجارت

صادرات متاثر از روابط بین المللی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگ متفاوت در کشورها میباشد، از این رو ورود به بازرا های بین المللی نیازمند تجربه، مهارت و دانش تخصصی است و همراه با دقت، صبر و یک استراتژی مشخص گذر از این مسیر پیچیده و دشوار با موفقیت به سرانجام خواهد رسید. دپارتمان صادرات شرکت ویرا واکسن شایا با هدف حضور در تجارت بین الملل به صورت رسمی از سال 1400 با یک رویکرد منظم، تخصصی و سازمان یافته در این راه قدم نهاده است که هسته اصلی استراتژی آن، حضور در بازار کشورهای همسایه، موفقیت در افزایش زنجیره ارزش محصولات در حال ارائه در بازار و گشودن پنجره ای در بازارهای جدید می باشد. همچنین تمرکز اصلی دپارتمان صادرات نفوذ در بازارهای آسیا و آفریقا است که حضوری قوی تر و پررنگ تر در بازارهای جدید را به همراه خواهد آورد.

در دپارتمان صادرات آنالیز بازار به صورت تخصصی برای کشورهای هدف انجام می شود، بازارهای بالقوه و موقعیت مشتری ارزیابی و یک برنامه عملیاتی برای آن ها تدوین می گردد، وضعیت حقوقی و مالیاتی در فرآیند های صادراتی بررسی و از سیاست ها ترکیبی از جمله، مشوق های مالی، دسترسی فزاینده به بازارهای جهانی و به روز رسانی گزارش های بازارهای صادراتی، به منظور نظارت لحظه ای بر وضعیت صادرات جهانی، استفاده می شود.

امید است گسترش میزان صادرات نه تنها منجر به افزایش درآمد و دارایی شرکت شود بلکه تاثیر به سزایی در ارزآوری و رشد اقتصادی کشور ایران به ارمغان آورد.

با ما در ارتباط باشید!

ما دوست داریم چیزهای جدید را به اشتراک بگذاریم!

توییت های ما را دنبال کنید!

کارخانه:

استان البرز ، شهرستان نظرآباد ، شهرک صنعتی سپهر،بلوار کار افرینان خیابان بهمن غربی پلاک ۱۱۰
تلفن: (026) 4533 4190
کد پستی: 3138613479
ایمبل: Export@viravaccine.com
Open in Google Maps

چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

خبرنامه

ویرا به‌روزرسانی شد.

بازخورد

مایلیم در مورد محصولات ویرا واکسن شایا از شما بشنویم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ویرا واکسن شایا مییاشد© 2022
TOP