بیماری های عفونی و واگیردار دامی به لحاظ شدت خسارات اقتصادی یکی از موانع اصلی در تامین بهداشت و تولید فرآورده های دامی محسوب می شوند که عدم واکسیناسون سبب کاهش تولید دام شده که نقش اساسی در تجارت تولید دام و فرآورده های خام را دارد. از این رو، وجود تیپ های مختلف از بیماری های متفاوت در دام های سبک و سنگین، شرکت ویرا واکسن را بر آن داشت تا با تولید واکسن های دامی نیاز کشور را تامین کند و مانع خروج  ارز از کشور گردد . از این رو مدیران ارشد ویرا واکسن به این نتیجه رسیدند که باگردهم آوردن متخصصان ونخبگان داخلی درعرصه تولیدواکسن های دامی،جهت تاسیس کارخانه واکسن سازی درسال 1395 اقدام نمایند. ما متعهد هستیم به منظور رفع نیاز ایران و جهان به تلاش شبانه روزی خود در راستای تحقیق و توسعه، تولید و تامین واکسن های دامی ادامه دهیم و با یافتن راه‌حل‌های نوآورانه، بیماری‌های نوظهور و فرامرزی و بیماری‌های باکتریایی را ریشه کن کنیم و ایمنی را گسترش دهیم.

با ما در ارتباط باشید!

اینستاگرام ما را دنبال کنید!

ما دوست داریم چیزهای جدید را به اشتراک بگذاریم!

توییت های ما را دنبال کنید!

تاریخچه

تاریخچه

ویرا واکسن

شرکت ویرا واکسن شایا در سال ۱۳۹۵ بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران با دامنه فعالیت تولید محصولات دارویی به شکل واکسن های دامی تأسیس شده است و با حضور جناب آقای مهندس سجاد پزشکی نجف آبادی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت و متخصصان با تجربه در زمینه تولید واکسن در حال فعالیت می باشد. این شرکت در سال 1397 با تولید اولین واکسن ضروری و استراتژیک ایران و جهان به نام واکسن طاعون نشخوار کنندگان کوچک به بهره برداری رسید و موفق به دریافت گواهینامه GMP از سازمان دامپزشکی کشور گردید و تا کنون در حال توسعه سبد محصولات با استفاده از به روزترین تکنولوژی دنیا می باشد.

خط مشی کیفی

ویرا واکسن

شرکت دانش بنیان ویرا واکسن شایا به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر در صنعت واکسن سازی با تمرکز بر حوزه دامپزشکی همواره در نظر دارد با ایجاد تفکر فرایند گرا در کلیه سطوح شرکت، در راستای الزامات قانونی و رعایت اصول فنی و کیفی تولید واکسن، ضمن توسعه پایدار، ارتقای توان تولید، رشد سرمایه، درآمد و سود آوری شرکت، با استفاده از خلاقیت و نوآوری به پیشگامان در عرصه فن آوری و علوم روز واکسن سازی کشور بپیوندد و در راستای مسئولیت اجتماعی با آموزش مستمر کارکنان، در حفظ و صیانت از نظام سلامت کشور گام بردارد. این شرکت با هدف جلب طرف های ذینفع ( مشتری ، مصرف کننده و...) و بهبود مداوم در اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت، نظام كيفيت خود را بر اساس استاندارد¬های بین المللی ISO 9001:2015،ISO14001:2015،ISO45001:2018 و با انتخاب رویه های موجود در استانداردهای OIE,WHO,PIC/S , GMP و همچنین الزامات مشتری طرح ريزي نموده است.

شرکت ویرا واکسن شایا در سال 1395 با حضور متخصصین باتجربه در زمینه تولید واکسن های دامی و استراتژیک مورد نیاز ایران و جهان با ظرفیت تولید سالانه 240 میلیون دوز واکسن های ویروسی تخفیف حدت یافته و 40 میلیون دوز واکسن های ویروسی غیرفعال، فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1396 موفق به اخذ موافقت اصولی ساخت واکسن های دامی، پروانه تولید واکسن و گواهینامه GMP از سازمان دامپزشکی کشور شده است.
ویرا واکسن

سایت تولید1

سایت خط تولیدی 1 با دارا بودن مدرن ترین وسایل آزمایشگاهی و تولیدی و با اتکا به پرسنل جوان و متخصصین داخلی، قابلیت تولید محصولی با کیفیت و اثر بخشی بالا بر پایه ی استانداردهای روز دنیا و قوانین GMPرا دارا می باشد. این سایت به منظور تولید 8 واکسن تخفیف حدت یافته ویروسی با ظرفیت تولید سالانه 240 میلیون دوز طراحی شده است.

ویرا واکسن

سایت تولید2

سایت تولید 2 شرکت ویرا واکسن شایا با مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع اتاق تمیز یکی از مدرن ترین سایت های تولیدی در زمینه ی تولید واکسن تب برفکی می باشد. طراحی و ساخت تمامی تجهیزات این سایت طبق اخرین متد های روز دنیا انجام شده است. با توجه به زیر ساخت های عظیم این سایت، ظرفیت تولید سالانه 40 میلیون دوز واکسن غیر فعال را دارا می باشد.

ویرا واکسن

فرآیندهای تولید

بانک سلولی :این بخش انواع سلول مورد حدت یافته برای تولید واکسن تخفیف حدت یافته وغیر فعال را دارا میباشد.

محیط سازی :تهیه وفیلتراسیون محیط کشت و محلول های مورد استفاده درفراین های تولید این بخش انجام میگیرد .

کشت سلول :فرایند کشت سلول و پاساژسلول های مورد استفاده در تولید واکسن در این بخش انجام میشود.

بخش ویروس:در بخش پروسه تلقیح ویروس به سلول کشت داده شده انجام میگیرد ،بالک میانی در این بخش تهیه میگردد.

فیلینگ و فرمولاسیون :فرایند فرموله کردن واکسن طبق استانداردهای OIE در این بخش انجام میگیرد ،بالک نهایی پس از آن به بخش پرکنی جهت فیلینگ منتقل میشود .

خبرنامه

ویرا به‌روزرسانی شد.

بازخورد

مایلیم در مورد محصولات ویرا واکسن شایا از شما بشنویم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ویرا واکسن شایا مییاشد© 2022
TOP